8 Nuostabūs Papildytos Realybės Rinkodaros Pavyzdžiai

Vaizdiniai yra neatskiriama reklamos dalis, todėl nenuostabu, kad tiek daug užsienio kompanijų laiku įsėdo į papildytos realybės technologijų traukinį. Šios įmonės pasinaudojo šia technologija, siūlydamos vartotojams neaprėpiamą daugybę įrankių, kurie vizualizuoja jų produktus tiesiog magiškais ir nepamirštamais būdais.

BMW Z4 3D

Automobilių gamintojas BMW pristato reklaminį vaizdo klipą, kuriame aktorius Robin Rhode automobilį BMW Z4 naudoja kaip didžiulį pieštuką. Parsisiuntus šią aplikaciją ir pridėjus išspausdintą 3D kodą prieš internetinę kamerą, ekrane išvysite rekamuojamą BMW Z4 modelį, kurį valdydami kompiuterio klaviatūra, galite kurti savo individualų piešinį. Gamintojas suteikia galimybę savo meno šedrevru pasidalinti populiariausiuose socialiniuose tinkluose.

3D beisbolininkų kortelės

Topps sukūrė nerealią aplikaciją, suteikiančią galimybę žaisti beisbolą su norimu beisbolininku, kurį galima pasirinkti iš keletos kortelių. Pasirinktą kortelę tereikia pridėti prieš internetinę kamerą ir ant stalo yra suformuojamas holografinis beisbolininko vaizdas. Jo judesiai valdomi klaviatūra.

Transformeriai

Šis pavyzdys naudoja veido atpažinimo technologiją. Atpažinus veidą, programa uždeda filmuko herojaus 3D veidą vietoje jūsiškio.

Virtuali pašto dėžutė

Ši aplikacija leidžia klientui palyginti savo siuntinio ir pašte įsigyjamos dėžutės dydžius. 3D vaizdo pagalba siunčiamas siuntinys įdedamas į virtualią dėžę. Tai bene pats praktiškiausias papildytos realybės panaudojimo pavyzdys.

Žvaigždžių kelias

Ši aplikacija ypač žavi technika besidominčią auditorijos dalį. Šios aplikacijos kūrėjai padirbėjo iš peties – sukūrė aplikaciją, kurios pagalba filmo gerbėjai gali apsidairyti kosminio laivo viduje ir jį pilotuoti. Geriausia yra tai, kad čia liko nepamiršti  ir garso efektai.

Šaunusis Wrigley’s “5″

Ši aplikacija sukurta Wrigley kramtomosios gumos pupuliarinimui Prancūzijoje. Pateikiami 5 skirtingi papildytos realybės kodai su visiškai skirtingais muzikiniais takeliais. Išspausdinus šiuos kodus, prieš internetinę kamerą galima kurti muzikinį miksą ir jį patalpinti muzikos galerijoje.

Ray-Ban virtualus veidrodis

Daugelis mūsų perka drabužius internetinėse parduotuvėse, o štai akinius nuo saulės pirkti nedrąsu, nes nesame įsitikinę, kad jie mums tiks. Į pagalbą pasitelkite Ray-Ban virtualų veidrodį, kurio pagalba galėsite pasimatuoti akinius. Šios aplikacijos dėka galima matyti save skirtingais kampais ir įvertinti, ar akiniai tikrai tinka. Ši aplikacija neabejotinai yra e-komercijos ateitis.

Pasimetęs Valentinas

John Mayer, Eminem ir Julian Perretta – trys muzikos pasaulio atstovai pasinaudojo papildytos realybės technologija ir sukūrė tokį klipą, kurio scenarijų gali perkurti kiekvienas šių atlikėjų gerbėjas. Tereikia išsispausdinti penkis kodus, kuriuos padėjus ant stalo prieš internetinę kamerą, prieš jus pasirodys holografiniai atlikėjų vaizdai. Sukurkite klipą ir patalpinkite jį galerijoje ar pasidalinkite juo su draugais socialiniuose tinkluose.

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų