Interaktyvios Papildytos Realybės Rašymo Programos Apžvalga

2010/11/24 | Patalpino: admin | Kategorijos: Apps/Programos, Papildyta Realybė, Visuomenė

RoadSMS programaRealus žinučių rašymas pasitelkiant  PR technologiją, yra programa leidžianti pro telefono kamerą matyti, kas vyksta realiame pasaulyje, tuo pat metu, kai rašote žinutę. Jūs galite redaguoti tekstą,  keisti kameros režimo nustatymus, fotografuoti ir visa tai daryti nenutraukiant tekstinės žinutės rašymo.

Atlikti tyrimai įrodė, jog ši programa veikia nepriekaištingai.  Trumposios tekstinės  ar elektroninio pašto žinutės yra naudojamos vartotojo tuo pačiu neatitraukiant akių nuo realaus aplinkos vaizdo,  kas leidžia susikoncentruoti į turinį ir tuo pačiu stebėti aplinką.

Realaus teksto rašymo programa suteikia galimybę matyti realų vaizdą rašymo metu, tad visą dėmesį galima sutelkti į pranešimo turinį ir tuo pačiu matyti kas vyksta realiame pasaulyje neatitraukiant akių nuo telefono ekrano.

Ar jums kada nors teko atsitrenkti į medį rašant tekstinę žinutę? O galbūt jūs pražiopsojote svarbią sceną kino metu, kol atrašinėjote elektroniniu paštu?

Ši programa gali išspręsti visas šias problemas ir padaryti gyvenimą lengvesnį. Programa gali būti naudojama su bet  kuria naršykle, elektroniniu paštu ar kita programa, kaip SMS, Safari, Twitter, Facebook ir kt.

Komentarai

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų