Papildytos Realybės Pritaikymas Video Konferencijoms

2010/11/24 | Patalpino: admin | Kategorijos: Edukacija, Mažmeninė prekyba, Papildyta Realybė, Visuomenė

Papildytos Realybės Pritaikymas Video Konferencijoms„Zugara“ pristatė PR technologiją, kuri leidžia visiems video konferencijos dalyviams matyti realų vaizdą, kurį konferencijos pranešėjas nori parodyti jos metu. Rankoje laikomas daiktas PR pagalba gali būti apžiūrinėjamas ne tik pačio pranešėjo, bet ir visų konferencijoje dalyvaujančių žmonių rankose.

Tačiau PR produktai ir technologijos rinkoje pasirodė tik praeitais metais ir dar nemažai žmonių dvejoja šios technologijos nauda bei nėra tinkamai informuoti apie papildytos realybės pritaikymą realiame gyvenime. Ši rinkai pristatyta idėja yra neabejotinai viena akivaizdžiausių ir mažiausiai abejonių bei klausimų keliančiu PR technologijų pritaikymo pavyzdžių.

Kai kurie PR propaguotojai sako, jog galimybė matyti ir dalyvauti informacijos pateiktos realiame pasaulyje keitimosi procese ir vartojime bus ta kryptis, į kurią kryps internetas artimiausioje ateityje.

Neįtikėtina matyti, jog realus pasaulis gali būti sujungtas su virtualiuoju ir taip papildyti vienas kitą. Su kiekviena diena PR technologijos pristato mums kažką naujo ir tobulėja nesustabdomu greičiu. Tai tik vienas iš daugelio pritaikymo būdų.

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų