Maskvoje Įrengtas Virtualus „Topshop“ Matavimosi Kambarys

2011/05/12 | Patalpino: Andrius | Kategorijos: 3D Projekcijos, Mažmeninė prekyba, Papildyta Realybė, Pardavimai ir Marketingas, Stendai

Kaip ilgai moterys praleidžia galvodamos, ką rengtis? Šis klausimas ne tik moteris kartais veda iš proto, bet ir  mus, vyrus. Taigi, džiugi naujiena ne tik moterims, bet ir vyrams. Rusų agentūra „AR-Door“, kuri specializuojasi papildytos realybės sprendimuose, kartu su moteriškų ir vyriškų drabužių prekiniu ženklu „Topshop” sukūrė virtualią rūbų matavimosi vitriną, kur galima matuotis sukneles, jų neapsirengus.

Maskvos prekybos centre „European“ Gegužės 5-8 dienomis „Topshop“ parduotuvėje buvo instaliuotas virtualus persirengimo kambarys naujai suknelių kolekcijai pristatyti.

Šis virtualus persirengimo kambarys, arba tiesiog interaktyvus veidrodis, sukurtas naudojantis pačiomis moderniausiomis šių laikų technologijomis – papildyta realybe bei Microsoft Kinetic. Papildyta realybė pirkėjoms leidžia pasirinkti sukneles nuo virtualios lentynos ir pasimatuoti jas fiziškai nepersirenginėjant!

Pirkėja ekrane mato save ir ant savo kūno suprojektuotą 3D suknelę. Kinetic technologija  pirkėjoms leidžia valdyti virtualaus kambario programą, naudojantis tik gestais, spustelint virtualias rodykles ekrane.

Naudotis šia programa labai paprasta, nes įmontuota kamera atpažįsta žmogaus kūną ir „apvelka“ jį ekrane 3D suprojektuota suknele.

Unikalios galimybės leidžia pirkėjoms matyti tiek suknelės priekį, tiek nugarą.

Ši technologija yra pirmoji praktiškai įgyvendinta pasaulyje.

Taigi, mielosios moterys, jūsų vargai besirenkant, ką apsirengti, tuoj baigsis, nes vos per keletą sekundžių galėsite pasimatuoti norimus rūbus. O mes, vyrai, „nesiparinsim“ ir prailginsim savo gyvenimo trukmę. Gal net ir patys pasimatuosime kokius nors džinsiukus ar marškinukus :)

Komentarai

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų