Mažieji Herojai Gelbsti Nuo Liepsnojančių Meteoritų Lietaus Bei Blogiukų

Kuo užimti niekaip vienoje vietoje nenustygstančius vaikus? Turbūt daugeliui tėvų dažnai ramybės neduodantis klausimas, kuriam vieną iš sprendimų siūlo „Cartoon Network“ atstovaujanti interaktyvi agentūra „Proje Calide“. Jai paskutiniu metu buvo patikėta sukurti bei pristatyti naują internetinės svetainės platformą.

„Proje Calide“ pasidarbavo iš peties ir visai nesenai į internetą paleido animaciniais žaidimais paremtą socialinį tinklą, skirtą vaikams. Norėdami paskelbti šią džiugią žinią jie parengė papildytos realybės šou, kurį įgyvendino viename Ankaros prekybos centre. Sausakimša erdvė pamažu virto novatoriška žaidimų aikštele. Kiekvienas vaikas galėjo bent trumpam patapti „Cartoon Network“ sukurtu personažu – Humungousaur. Mažieji herojai atmušinėjo į prekybos centrą krintančius meteoritus bei kovojo su piktaisiais blogiukais.

Šis renginys Turkijoje tapo pirmuoju, kuriame buvo panaudota papildytos realybės aplikacijos. Jis sulaukė daugiau kaip 30 tūkst. lankytojų, kurie užplūdo prekybos centrą norėdami visa tai išbandyti savo kailiu. Žavesį bei nuostabą tiek vaikams tiek jų tėveliams sukėlęs įvykis tapo dar vienu įrodymu, kad papildyta realybė su kiekviena diena tampa vis plačiau bei kūrybiškiau išnaudojama inovacija šiuolaikiniame marketinge.

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų