Pirmieji Pasaulyje Pašto Ženklai Su Papildyta Realybe

Pirmieji Pasaulyje Pašto Ženklai Su Papildyta RealybeAr kada domėjotės ant siunčiamo ar gauto laiško esančio pašto ženklo istorija? O gal tiesiog nesupratote kas jame pavaizduota ir kokį velnią tai turėtų reikšti? Šie bei daugelis kitų neaiškumų greitai liks praeityje dėka Nyderlandų architektūros instituto ir „TNT Post“ naujojo požiūrio į pašto ženklus.

Susivienijusios įstaigos nesenai pristatė naujus modernius pašto ženklus, jau dabar pradedančius keisti nuomonę apie jau iš dalies atgyvenusį įrankį bei jo panaudojimą. Jie buvo sukurti norint pagerbti ne vien tik konkrečius Olandų architektus, bet pačią architektūrą. Didelis dėmesys buvo skiriamas ne į pasenusius paminklus, o į eksperimentinius pastatus, kurie dar galbūt nė nėra pastatyti. Pagrindine inovacija tapo tai, jog kiekvienas rankoje turintis bent vieną iš jų bei laikydamas tai prieš internetinę kamerą gali matyti futuristinių pastatų 3D projekcijas.

Ne pačius geriausius laikus išgyvenančioje pašto srityje tai tarsi tyro oro gurkšnis, galbūt netolimoje ateityje padėsiantis bent šiek tiek pagyvinti šią rinką.

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų