QR kodas atskleidžia “Victoria’s Secret” modelių paslaptis

2011/09/05 | Patalpino: Ema | Kategorijos: 2D Kodai

Stilingo, seksualaus ir romantiško apatinio trikotažo kompanija ”Victoria’s Secret” nustebina ne tiek savo kolekcija, kiek ypač intriguojančia reklama, kurioje sumaniai išnaudojami ir bendrai pajungiami naujausiųjų IT ir moteriško seksualumo privalumai. “Victoria’s Secret” modeliai dengiasi QR kodais. Atrodo beprotiška, neįtikima, provokuojama? Pažiūrėkite patys!

Reklamoje parinkti seksualūs modeliai demonstruoja provokuojančias pozas, kurios šaukte šaukia norą atskleisti QR kodu sudarytą uždangą, tad praeiviams yra sužadinamas smalsumas ir jiems nelieka nieko kito, kaip tik griebti savo išmanųjį telefoną ir atskleisti paslaptį. Neabejotinai, reklama buvo sėkminga!

QR kodų panaudojimo galimybės yra neribotos. Juose taip pat galima išsaugoti kontaktinę informaciją, kurią klientas greitai persikeltų į savo išmanųjį telefoną, ar tiesiog užkoduoti nuorodą į elektroninę svetainę.

Taigi, QR kodas – nauja, naudinga, efektyvu. Tai pastebi didžiosios pasaulio įmonės, tai pastebime mes. O ką manote Jūs?

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų