Lietuviai aplikacijų kūrėjai – pirmieji pasaulyje

2012/03/08 | Patalpino: Titas | Kategorijos: Apps/Programos, Papildyta Realybė, Žaidimai

Žaidimų ir vizualių aplikacijų kūrėjai „Tag of Joy“ praėjusią savaitę laimėjo geriausios aplikacijos apdovanojimą Mobilios Premjeros apdovanojimuose 2012, Barselonoje. Šeštus metus vykstantys apdovanojimai, yra remiami pirmaujančių technologijų kompanijų – „Intel“ , „Mozzila“ , „Blackberry“ ir kitų.

„Tag of Joy“ komandos sukurtas papildytos realybės veiksmo žaidimas „Bear Care“ buvo atrinktas iš dvidešimt geriausių programėlių, dalyvavusių „AppCircus World Tour“. Tai – per pastaruosius metus pasaulyje sukurtų geriausių aplikacijų demonstracija visuomenei. „Tag of Joy“ – tai du jauni broliai, Šarūnas Ledas ir Žilvinas Ledas, kuriantys žaidimus išmaniesiems telefonams .

Broliai – paskutinieji lietuviai kūrėjai, sulaukę pasaulinio pripažinimo už savo darbą:

  • „GetJar“, pirmoji pasaulyje daugiaplatformė mobilių aplikacijų atsisiuntimo parduotuvė, paleista 2005-aisiais ir šiuo metu esanti antra pagal dydį mobilių aplikacijų parduotuvė su daugiau nei 2 mlrd. parsisiuntimų iki šiandien (tai daugiau, nei Nokia, Microsoft, Samsung ir LG). „GetJar“ laimėjo prestižinį Mobile Excellence Award už geriausią mobilųjį servisą. Praėjusiais metais Pasaulio ekonomikos forume buvo pripažinta kaip viena iš keturių inovatyviausių technologijų įmonių pradininkių – taip teigiama ataskaitoje apie technologijų kompanijas, kurios gali turėti didžiausią įtaką verslui ir visuomenei.
  • Lietuvos programų kūrėjų sukurtas „Pixelmator“ – atvaizdų koregavimo aplikacija, buvo nominuota metų aplikacija pagal “Apple”. Kompanija taip pat laimėjo prestižinį Apple dizaino apdovanojimą. 2007-aisiais brolių įkurtos kompanijos reputacija nuolat auga, jie pristatomi kaip solidi alternatyva “Photoshop” programai ir šiuo metu yra 4-oje vietoje tarp labiausiai perkamų aplikacijų „Mac“ programėlių parduotuvėje, atsiliekanti tik nuo „Apple’s Aperture“ , „iPhoto“ ir „Pages“ aplikacijų.

Kategorijos

Kategorijų debesis

Prenumeruok žinias

Gauk išskirtines Papildytos realybės naujienas el. paštu.

Bendraukime

Prisijunk prie mūsų